ceo_page

پیام مدیر عامل

صنعت امروز دنیا ، تحولاتی شگرف را تجربه می نماید که برای همسویی با این تغییرات در دنیای صنعت ، ناگزیر بایستی دانش فنی روز را دانست و سیستم تحت مدیریت خود را با تکنولوژی روز دنیا سازگار نمود .
با نگاهی آگاهانه از زاویه تکنولوژی و فناوری اطلاعات در صنعت کشور های توسعه یافته و آنچه امروز ثمره آن همه تلاش و کوشش بی شائبه آنهاست ، بدین باور خواهید رسید که تمامی موفقیت هایشان در گرو خودباوری ، اتحاد ، تفکر و ایمان به عمل آنهاست ، و این مهم میسر نخواهد شد مگر در برنامه ریزی برای رسیدن به مطلوب ترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده .
در هزاره سوم مهمترین موضوعی که در اولین برخورد با یک محصول مطرح می شود ، بعد کیفی و نگاه مسئولانه به آنهاست ، حال همه ما و هر شخصی که به نوعی در صنعت خرد و کلان مشغول فعالیت است وظیفه خود می داند که کیفیت را در اولویت امور قرار دهد و برای دستیابی به آن تمامی امکانات و ابزارها را به کار گیرد ، چرا که ایستادن بر قله بلند موفقیت در این عرصه بدون آن دست یافتنی نخواهد بود و این مطلب که (( ما می توانیم چون می خواهیم )) شروع یک خودباوری جدی است .
شرکت فنی مهندسی پردازش هوشمند سداد سپاهان با هدف رسیدن به این خودباوری و با ارئه خدمات فنی مهندسی و تخصصی در زمینه طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون اداری ، صنعتی و سیستم های هوشمند مبتنی بر نرم افزار و سخت افزار ، فعالیت خود را آغاز نمود و همواره با پشتکار و عزمی راسخ ، در راستای ثمر بخشی کیفیت محصولات خود گام بر داشته است .
این شرکت با تکیه بر تجارب ۷ ساله کادر مدیریت خود در حیطه برنامه نویسی مدرن و هوشمند و همچنین با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب و توانمند و نیز با توجه به موفقیت های کسب شده در پروژه های ارائه شده ، افتخار دارد هم اینک در پروژه های بزرگ کشور عزیزمان ایران مشارکت داشته و حداکثر توان خود را در راستای نهادینه کردن فرهنگ کیفی محصولات خود بکار گمارد .
امید است به فضل الهی ، مقدرات این مقدور فراهم گردد و خدمتی باشد به پیشگاه مقدس رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی در جهت تعالی بخشیدن به رشد و پیشرفت کشور.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی پردازش هوشمند سداد سپاهان می باشد .